GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 7278024
nr 727 8024
Kannor
1 par, Kina, 1800-tal, höjd: 22-23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:21:15
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr